USA od Atlantyku po Pacyfik

Wielkie samochody, schody przeciwpożarowe i wszechobecny luz. Oto kilka rzeczy które możemy zobaczyć na srebrnym ekranie. Przez 10 dni mieliśmy okazję poczuć się właśnie jak w filmie, odwiedzając miejsca, które widzimy w hollywoodzkich produkcjach. Same Hollywood również odwiedziliśmy, a do tego Nowy Jork, Las Vegas, Los Angeles i okolice tych miast. Zobacz krótką relację z podróży od wschodniego do zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

zobacz więcej “USA od Atlantyku po Pacyfik”

Witamy w Dubaju

W miejscu, gdzie jeszcze kilkadziesiąt lat temu znajdowała się pustynia, teraz pną się ku niebu drapacze chmur, przy wybrzeżu mieszczą się sztuczne wysypy w kształcie palm, a w ciągu jednego dnia spotykaliśmy więcej supersamochodów niż dotąd łącznie przez całe życie. Ilość nowych bodźców na godzinę – poza skalą. Tak w skrócie można opisać nasze wrażenia z gorącego Dubaju.

 

zobacz więcej “Witamy w Dubaju”

Cała wyspa dla nas

Mimo iż pandemia mocno utrudniła wycieczki, nasza firma dotrzymała słowa i po raz kolejny wróciliśmy do najpiękniejszego miejsca jakie kiedykolwiek zdarzyło nam się odwiedzić. Tym razem zarezerwowali dla nas całą wyspę, dzięki czemu przybyliśmy tutaj grupą prawie 600 osób!

 

zobacz więcej “Cała wyspa dla nas”

Azja cz 2 – Singapur

Za rzucie gumy dostaniesz tu mandat, podobnie gdy nie spuścisz wody w publicznej toalecie. Oficjalnie nie ma tutaj ubóstwa, a drapacze chmur oplata bujna roślinność. Witamy w Singapurze, czyli mieście-państwie, w którym odbyła się kolejna rocznica naszej firmy. Jak zwykle czekało na nas wiele atrakcji…

zobacz więcej “Azja cz 2 – Singapur”

Azja cz 1 – Bali

Połączenie tradycji z nowoczesnością, mieszanka kultur, kuchni i języków – tak w skrócie można nazwać Singapur. To tutaj zostaliśmy zaproszeni w Październiku 2019, ale skoro już tu jesteśmy to może by zobaczyć coś jeszcze! Może Bali…

zobacz więcej “Azja cz 1 – Bali”

Malediwy!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Malediwy to jeden z najdroższych kierunków turystycznych. Mimo to firma z którą współpracujemy, postanowiła zafundować taką wycieczkę dla ponad 300 osób! A wyglądało to tak:

zobacz więcej “Malediwy!”