Nasze najlepsze narzędzia

Witaj!

Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ chcemy Ci dać 2 potężne narzędzia do rozwoju. Nie są one dostępne dla ogółu, dlatego nie wysyłaj nikomu linka do tej strony. Aby w pełni skorzystać z tych narzędzi, zapoznaj się proszę uważnie z informacjami, które napisałem poniżej. Na końcu tej wiadomości masz też do wypełnienia formularz, który jest niezbędny, abyśmy mogli Ci je stworzyć.

1. Strona do pozyskiwania Klientów

Pierwsze narzędzie, które dla Ciebie zrobimy to strona internetowa służąca do pozyskiwania klientów. Jest ona połączona z Twoim kontem w FM WORLD i każda osoba, która dołączy przez tę stronę, trafi do Twojego zespołu. Na temat funkcjonalności tego jak działa to narzędzie nagraliśmy film który znajdziesz poniżej.

OGLĄDNIJ PROSZĘ TEN FILM Z UWAGĄ 🙂

 

 

2. Strona do pozyskiwania Partnerów

Drugie narzędzie to automatyczny system do obsługi partnerów. Jest to Prezentacja, Rejestracja i Szkolenie połączone w pełni działający, automatyczny system. Wystarczy że wyślesz potencjalnemu partnerowi link i to już koniec pracy. System działa w następujący sposób:

– wysyłasz link do zapisu na webinar
– nowa osoba się na niego zapisuje
– nowa osoba korzysta z webinaru (jeżeli nie skorzysta, to dostanie maila z nagraniem)
– podczas webinaru otrzyma możliwość zobaczenia drugiej części prezentacji
– korzysta z 2 części prezentacji (jeśli nie to dostanie mailem 2 część)
– podczas 2 części dowieduje się jak się zarejestrować i otrzymać dostęp do szkolenia
– rejestruje się przyciskiem połączonym z Twoją strukturą, dzięki czemu trafia do Twojego zespołu
– otrzymuje dostęp do szkolenia zgodnie z instrukcją w 2 części prezentacji
– szkoli się w Akademii SUCCESS TEAM

Wszystkie te czynności dzieją się bez Twojego udziału. Nie musisz już robić prezentacji, rejestrować i szkolić nowej osoby bo zrobi to za Ciebie automat. Jedyne co musisz zrobić to zaproś osoby na webinar

UWAGA! ZANIM ZACZNIESZ WYSYŁAĆ SWOJEGO LINKA DO WEBINARU SPRAWDŹ NA SOBIE JAK TO DZIAŁA A W SZCZEGÓLNOŚCI, CZY SYSTEM REJESTRUJE DO TWOJEGO ZESPOŁU

 

Abyśmy mogli stworzyć dla Ciebie te narzędzia, potrzebujemy kilku informacji: