Prezentacja możliwości współpracy

Temat prezentacjiTyp dochodu pasywnegoOpis
Abonamenty telefoniczneSamodziałający biznes i MLMAkademia SUCCESS TEAM została utworzona z myślą o rozwijaniu własnych sklepów internetowych. Do tej pory właśnie tak rozwijaliśmy nasze biznesy. Aktualnie pracujemy nad nowym, rewolucyjnym projektem opartym o abonamenty telefoniczne. Wkrótce więcej informacji o tym sposobie na dochód pasywny już wkrótce.
Sklep internetowy część 1Samodziałający biznesZ tej prezentacji dowiesz się w jaki sposób, nie inwestując ani grosza możesz mieć swój własny sklep internetowy w którym będziesz mieć ponad 1500 produktów. Na dodatek wysyłką i obsługą Twoich klientów zajmie się ktoś inny. PRZEJDŹ DO PREZENTACJI (SKLEP INTERNETOWY CZĘŚĆ 1)
Sklep internetowy część 2MLMJeżeli masz już jeden sklep, do może załóż kolejny… A może ktoś z Twoich znajomych również chciałby mieć takie same możliwości jak Ty… Z tej prezentacji dowiesz się w jaki sposób stworzyć całą sieć sklepów internetowych… Zanim obejrzysz ten film, najpierw zapoznaj się z częścią 1. PRZEJDŹ DO PREZENTACJI (SKLEP INTERNETOWY CZĘŚĆ 2)