Zapraszamy na wideokonferencję “Akademia SUCCESS TEAM”

ZAPRASZAMY NA WIDEOKONFERENCJĘ!

Termin: 17 luty 2024 (sobota). Pokój otwieramy o 14:45, zaczynamy 15:00

Projekt, który zaczęliśmy w lato przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ilość osób chętnych aby działać w oparciu o biznes telefoniczny okazała się tak duża, że nie byliśmy w stanie zająć się każdym tak jak potrzeba i musieliśmy trochę świadomie ograniczyć dalszy rozwój. Doszliśmy do wniosku, że aby zapewnić każdemu naszemu Partnerowi dokładną i rzetelną wiedzę, musimy wymyślić coś co sprawi, że każdy będzie miał do niej taki sam dostęp, bez ograniczeń czasowych czy kilometrowych. Z tego powodu przez te kilka miesięcy przygotowywaliśmy platformę szkoleniową, której celem jest stopniowe przekazywanie kompletnej wiedzy na temat naszego biznesu, tak aby nawet ktoś kto nie wie nic, był wykwalifikowanym ekspertem. Platforma ta służyć będzie również Tobie do uczenia Twoich ludzi. Nie będziesz musiał już uczyć wszystkiego swoich partnerów, lecz wystarczy że dasz im dostęp do Akademii SUCCESS TEAM, która poprowadzi za rękę każdego Twojego partnera. Pracę nad Akademią SUCCESS TEAM jeszcze trwają, ale już niedługo chcielibyśmy udostępnić wersję beta.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Ciebie, oraz osoby z Twojego zespołu na wyjątkową wideokonferencję. Uczestnicy tej wideokonferencji otrzymają dostęp do Akademii SUCCESS TEAM. Podczas tego spotkania będziemy mieli kilku wyjątkowych gości, którzy również będą mieli swoje wystąpienia, a będą to między innymi:

 

ANDRZEJ WYSZYŃSKI

Osoba nr 1 w FM, pierwszy partner biznesowy, który ma w swoim zespole wszystkich partnerów na całym świecie. Prawdziwa kopalnia wiedzy – nie tylko o historii FM WORLD, ale też o potencjale i możliwościach firmy.

PAULINA KAMIŃSKA

Najważniejsza osoba w całym FM Mobile. Posiada ogromną wiedzę w branży telekomunikacyjnej. To dzięki jej uprzejmości mamy kody rabatowe i gratisowy FMCashBack.

KATARZYNA RZĄŚNICKA

FM WORLD POLSKA zna od podszewki. Zaczynając w call center, następnie poznając różne stanowiska w firmie awansowała, aż dzisiaj jest Managerem całego polskiego oddziału FM WORLD.

 

Poniżej możesz zapisać się na to wyjątkowe wydarzenie

UWAGA! Ze względu na to, że informacje przedstawione podczas tego wydarzenia są zarezerwowane tylko dla naszego zespołu, mamy kilka wytycznych:

  • Wymagamy aby zarówno informacja o tym szkoleniu jak i jego treść potraktować jako TAJNE.
  • Nie wolno nagrywać tego wydarzenia.
  • Na szkolenie obowiązują zapisy.
  • Pokój będzie otwarty o godzinie 14:45, a zaczynamy o godzinie 15:00. Po godzinie 15:00 nie będziemy wpuszczać już kolejnych osób.

Na maila którego podasz dostaniesz linka z danymi do logowania  

    ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE