Najważniejsze narzędzia

Witamy w strefie premium! Poniżej znajdziesz najważniejsze narzędzia, które przyczynią się do Twojego rozwoju:

1. Reklama oferty telefonicznej z FMCB:

https://youtu.be/pMnpd-3cw_U

W linku powyżej znajduje się 3-minutowa reklama abonamentu telefonicznego. Wyślij ją do klienta, który może być zainteresowany abonamentem. Nie wysyłaj jej nikomu, komu chcesz zaproponować współpracę. Zamiast tego wyślij mu reklamę z zaproszeniem na prezentację.

UWAGA LICENCYJNA! Właścicielem filmu jest ESPO Estera Poniatowska. Możesz go używać pod warunkiem, że nie będziesz go umieszczał publicznie w Internecie. Możesz używać serwisów społecznościowych do wysyłania tego filmu, ale tylko w wiadomości prywatnej.

2. Faktura z wykorzystanym FM CashBack

Zamiast komuś opowiadać, że FM CashBack-iem możne rabatować swoje zamówienia, pokaż mu namacalną fakturę kogoś kto już to zrobił. Na fakturze znajduje się wykorzystany FM CashBack oraz produkty które dostajemy dzięki naszym kodom voucherowym. Jest to świetne narzędzie do pokazywania potencjalnemu klientowi.

3. Reklama zapraszająca na prezentację

https://youtu.be/BoLKTDicTqw

W linku powyżej znajduje się 3-minutowa reklama z zaproszeniem na prezentację możliwości współpracy. Wyślij ją do kogoś, kto może być zainteresowany współpracą i rozwijaniem swojej struktury. Nie wysyłaj jej nikomu, komu chcesz zaproponować jedynie abonent. Zamiast tego wyślij mu reklamę z ofertą na abonament.

UWAGA LICENCYJNA! Właścicielem filmu jest ESPO Estera Poniatowska. Możesz go używać pod warunkiem, że nie będziesz go umieszczał publicznie w Internecie. Możesz używać serwisów społecznościowych do wysyłania tego filmu, ale tylko w wiadomości prywatnej.

4. Prezentacja możliwości współpracy w oparciu o abonamenty

Powyżej możesz pobrać prezentację służącą do przedstawiania możliwości współpracy w oparciu o abonamenty. Aby dobrze ją przedstawiać, możesz się uczyć z gotowego nagrania (Narzędzie 6). Nie wysyłaj jej nikomu, kto nie jest zarejestrowanym partnerem z Twojej struktury.

5. Nagranie z prezentacją możliwości współpracy w oparciu o abonamenty

https://youtu.be/KwV5ssPmDdI

W linku powyżej znajduje się prezentacja, którą należy wysłać komuś, kto zainteresował się reklamą zapraszającą na prezentację (Narzędzie 3). Wyślij ją jedynie w sytuacji kiedy nie masz możliwości przeprowadzić prezentacji na żywo (samodzielnie lub z innym liderem).

UWAGA LICENCYJNA! Właścicielem filmu jest MARKUS Mariusz Kusowski. Możesz go używać pod warunkiem, że nie będziesz go umieszczał publicznie w Internecie. Możesz używać serwisów społecznościowych do wysyłania tego filmu, ale tylko w wiadomości prywatnej.

6. Własna strona internetowa

Możesz otrzymać potężne narzędzie, które znacznie ułatwi Twój rozwój! Jeżeli posiadasz już abonament w ofercie z FM CashBack, skontaktuj się z Mariuszem Kusowskim (telefon 883 522 122) i poproś o stworzenie dla Ciebie strony www. Będzie ona wyglądał tak jak strona www.fmcashback.pl

Twoja strona internetowa będzie umieszczona w subdomenie strony fmcashback.pl (na przykład abonament.fmcashback.pl lub telefony.fmcashback.pl). Wszystkie koszty funkcjonowania strony ponosimy my. Możesz samodzielnie wybrać nazwę swojej subdomeny pod warunkiem, że nie będzie zajęta przez innego partnera.

Najważniejsze korzyści z strony internetowej:

  • Automat do rejestracji. Zakładka “DOŁĄCZ DO FMCASHBACK” bez Twojego udziału zarejestruje Klienta do Twojej struktury, do miejsca, które wcześniej wskażesz. Możesz wskazać kilka miejsc w Twojej strukturze, aby kolejni klienci naprzemiennie rejestrowali się w różnym miejscu. Jeżeli na Twoją stronę trafi potencjalny Partner, który mógłby rozwijać własną sieć, automat nie zarejestruje go automatycznie. Zamiast tego otrzymasz jego dane kontaktowe, aby móc przedstawić mu prezentację, oraz samodzielnie wybrać miejsce w strukturze gdzie ma się znaleźć.
  • Reklama na stronie głównej. “Obraz jest wart więcej niż 1000 słów” A film? Film jest wart więcej niż 1000 obrazów. Gdy wyślesz komuś link do strony, pierwsze co zobaczy to reklama przygotowana tak aby w możliwie jak najkrótszym czasie przekazać najważniejsze informacje. Dzięki temu masz pewność, że Twoi klienci dowiedzą się dokładnie tego co potrzebują.
  • Rzetelny opis oferty na abonamenty z FM CashBack. A co jeżeli film to za mało, a ktoś zechce dowiedzieć się więcej? Twoja strona internetowa udzieli odpowiedzi na większość pytań jakie mogą pojawić się u Twojego klienta. Wszytko to poukładane w wygodne zakładki.
  • Gotowy mail po spotkaniu. Zapewne gdy pierwszy raz usłyszałeś o możliwościach biznesu opartego o abonamenty, stwierdziłeś że to jest to, co naprawdę może wypalić. Być może miałeś sporo pytań, być może zastanawiałeś się co dalej, a być może chciałeś jeszcze raz usłyszeć wszystko od nowa aby dobrze zapamiętać. Za każdym razem gdy przedstawisz prezentację komuś nowemu, on również ma podobne przemyślenia. Dlatego możesz mu wysłać podsumowanie całego spotkania, najważniejsze informacje, oraz link do rejestracji w Twoim zespole. Wystarczy że na swojej stronie wpiszesz dwie informacje: adres mailowy nowej osoby i reflink do rejestracji pobrany z BACK OFFICE. Możesz to zrobić od razu po pierwszym spotkaniu. Dzięki temu nowa osoba dostanie wszystkie najważniejsze informacje: powtórkę prezentacji, link do rejestracji oraz najważniejsze strony i poradniki.